Diety

Wybór menu

1200kcal – 3000kcal

Wybór menu to szczególna propozycja w naszym cateringu pudełkowym.
Nic dziwnego, że uchodzi za bestseller, ponieważ zamawiającego osoby same mogą zadecydować, co chcą jeść i w jakim przedziale kalorycznym. Jeśli więc również chcesz mieć realny wpływ na to, co znajduje się na Twoim talerzu, i zależy Ci, żeby były to dania smaczne, zdrowe oraz sycące, to przyjrzyj się, co mamy do zaproponowania.

Dobowy, procentowy zakres składników w Wybór menu to:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

od 44,99 zł /dzień

Dietetycy i kucharze z naszej firmy wiedzą świetnie o tym, że nie każdy ma czas na to, żeby gotować dla siebie dobre i zdrowe jedzenie. Niektórzy nie mają też na to chęci. Dlatego zapewniamy przygotowanie posiłków według osobistego wyboru. Każdego dnia można będzie o siebie w pełni zadbać.

Wybór menu to dieta zgodna z wytycznymi Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. W trakcie składania zamówienia na catering, można spodziewać się, że wybór będzie dosyć duży. Niezależnie więc od tego, jakie w danym czasie ma się preferencje smakowe, można będzie znaleźć coś pod swoje upodobania.

W Wybór menu do dyspozycji jest:

 • ponad 100 potraw w tygodniu z wersji: standardowej, wegetariańskiej oraz slim,
 • zdrowe i smaczne jedzenie,
 • 5 posiłków dziennie w cenie już od 54,99 zł. 

Wybór menu obejmuje aż dwa warianty diety:

Dieta Slim z Wyborem menu

 • możliwość wyboru z 10 posiłków każdego dnia,
 • potrawy w szerokim zakresie kalorycznym: od 1200 kcal do 2750 kcal,
 • posiłki z dwóch opcji w ramach diety pudełkowej Slim: orzeźwiające koktajle,
  fit sałatki albo zdrowe bowle.

Dieta Standard z Wyborem menu

 • możliwość wyboru z 15 posiłków każdego dnia,
 • dieta w sporym zakresie kalorycznym: od 1200 kcal do 3000 kcal,
 • możliwość dobierania potraw z opcji: wegetariańskiej, kuchni tradycyjnej lub diety
  z większą ilością białka.

Ze względu na to, że w Wybór menu posiłki mają szeroki zakres kaloryczny, zawsze można znaleźć coś, co będzie odpowiadało zapotrzebowaniu kalorycznemu na dany czas, w zależności od tego, jakie ma się cele. Wskazany zakres wynosi od 1200 kcal do 3000 kcal. Catering na dany dzień lub tydzień zamawia się w panelu klienta. Najlepiej zrobić to z 3 – dniowym wyprzedzeniem, do godziny 14. Kiedy ktoś nie zdąży lub zapomni o zamówieniu dla siebie preferowanych posiłków, to dostarczymy te, które na liście będą jaki jedne z pierwszych w danym dniu. Zastanów się: chcesz mieć wybór, decydując się na dietę pudełkową? Z nami jest to możliwe. Możesz zadbać o zdrowie, jak i o sylwetkę.