Diety

Sport

Sport

1800kcal – 4000kcal

Dieta pudełkowa Sport jest dedykowana osobom aktywnym fizycznie, chcącym cieszyć się świetną kondycją. W jej skład wliczają się wyłącznie pełnowartościowe posiłki dla sportowców. Nie ma znaczenia, jaką dyscyplinę i z jakim wysiłkiem ktoś uprawia,
zakres kaloryczny bez problemu dopasuje do tego zapotrzebowania.

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

od 61,48 zł /dzień

Eksperci od żywienia oraz kucharze szykujący posiłki w ramach pakietu Sport dbają o to, aby dieta była optymalnie zbilansowana. Ważne jest to, aby każdy, kto się na nią zdecyduje, mógł realizować swoje cele treningowe. W posiłkach znajduje się sporo białka, co dodaje mnóstwa energii. To z kolei przekłada się na wzrost masy mięśniowej oraz daje szansę na szybsze zregenerowanie organizmu po podjętym wysiłku fizycznym.
Dania są również bardzo smaczne. Sportowcy cenią to, że poszczególne dania mogą samodzielnie dobierać do jadłospisu, zarówno pod kątem preferencji smakowych, jak i zakresu kalorii. Dzięki temu, że korzystają z naszej diety pudełkowej nie tracą czasu na gotowanie.

Dobowy przedział kaloryczny dań wynosi od 1800 kcal do 4000 kcal. Menu na cały dzień dostępne jest w cenie już od 61,48 zł. Posiłki klienci wybierają w panelu klienta z minimum 3 – dniowym wyprzedzeniem, do godziny 14:00. Jeśli ktoś tego nie zrobi, to otrzymuje pierwsze dania z propozycji z menu z konkretnego dnia.

Sportsmeni, którzy zdecydowani są na ten pakiet dostaną posiłki gwarantujące otrzymanie pełnowartościowych składników, wzbogaconych o produkty premium: sery, orzechy czy wołowinę. Sprawdzając przykładowe posiłki, szybko można dostrzec, że jest to typ diety, który rzeczywiście sprawdzi się, gdy ktoś ma jasno wyznaczone cele żywieniowe. Wówczas nie musi się przejmować, iż po każdym treningu nie dostarczy do organizmu pożywnych składników. Ponadto, racjonalne odżywianie sprawi, iż po wysiłku nie będzie się narażonym na utratę energii lub zbyt duże obniżenie formy.