Diety

Vege + Fish

Vege + Fish

1200kcal – 2750kcal

Catering pudełkowy Vege + Fish jest opcją dodatkową, dla osób, które zdecydowały się
nie jeść mięsa, ale równocześnie nie potrafią zrezygnować z jedzenia ryb. Eksperci żywieniowi i kucharze, którzy przygotowują ten catering, zapewniają klientów,
że dostaną oni różnorodne, sycące oraz smaczne posiłki.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach Vege + Fish to:

Białko

15%

Węglowodany

45-55%

Tłuszcze

30-35%

od 53,98 zł /dzień

Kilka razy w tygodniu możesz oczekiwać, że dostaniesz dania z ryb, ze zdrowymi kwasami tłuszczowymi omega – 3. Mięso w menu zastąpione jest: nasionami roślin strączkowych, jajkami, produktami nabiałowymi, pestkami oraz orzechami. Na talerzu pojawią się także warzywa, owoce, kasze oraz zboża pełnoziarniste. Są to potrawy mające optymalną ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów, jakie powinien w ciągu doby przyjąć organizm.

Wegetariańska dieta, wzbogacona o ryby zawiera zdrowe, smaczne oraz lekkie posiłki. Jako że w rybach znajduje się pełnowartościowe białko o wysokiej przyswajalności, nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina D oraz jod, selen, fluor, magnez, wapń i kwasy tłuszczowe omega – 3, można spodziewać się, że organizm będzie chroniony we właściwy sposób oraz że odbudują się dotychczas zniszczone w nim struktury.

Vege + Fish to 5 smacznych posiłków wegetariańskich, z cennymi witaminami i minerałami. Dania rybne dodawane są do menu regularnie i dlatego osoby, które chcą skorzystać z takiej opcji żywieniowej nie mają powodów do narzekania.

Przedział kaloryczny w ciągu doby wynosi od 1200 kcal do 2750 kcal. Catering można zakupić w kwocie już od 53,98 zł. Pełnowartościowe posiłki gwarantują pozyskanie adekwatnej ilości kalorii każdego dnia oraz efektywne przyswajanie substancji odżywczych. Sprawdzając przykładowe posiłki można przekonać się, że jadłospis jest urozmaicony. Coraz więcej osób decyduje się na to, aby nie jeść mięsa. Wiele z nich nie potrafi natomiast odmówić sobie spożywania ryb. I to one będą z tej propozycji diety najbardziej zadowolone.