Diety

Office

Office

1000kcal/1300kcal

Office to dieta pudełkowa dla osób, które na co dzień pracują w biurze bądź prowadzą aktywne życie zawodowe i nie mają czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków. Pełnowartościowe posiłki zapewniają energię na cały dzień roboczy oraz wpływają korzystnie na sylwetkę. Dietetycy oraz kucharze przygotowują posiłki przynoszące sporo energii każdego dnia. Oferowany catering dietetyczny każdego dnia obejmuje:
drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i owocowo – warzywny sok. Jest to jadłospis nie uwzględniający śniadania i kolacji. Każdy może więc tutaj elastycznie o wszystko dla siebie zadbać. Kolację można przygotować samodzielnie lub na przykład zjeść ją na mieście.

Dobowy, procentowy zakres składników w Wybór menu to:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

od 38,99 zł /dzień

W codziennym menu znajdziesz optymalną ilość witamin i składników mineralnych, pozytywnie wpływających na stan psychiczny oraz na poziom koncentracji w trakcie wykonywanych obowiązków zawodowych. Office sprawdzi się nie tylko wśród osób pracujących poza domem, ale również u osób pracujących zdalnie i nie mających czasu albo po prostu chęci do gotowania.

Wskazana opcja diety pudełkowej to jadłospis składający się zarówno z produktów roślinnych, jak i zwierzęcych. Znajdują się w nim na przykład: nabiał, jajka, różne gatunki mięsa oraz ryb morskich. Każdorazowo dietę pudełkową można dostosować do swojego stylu życia. Czas zaoszczędzony na gotowaniu można przeznaczyć na odpoczynek, spotkania ze znajomymi albo na rozwój osobisty.

Potrawy przygotowane w diecie Office mają dobowy przedział kaloryczny od 1000 kcal do 1300 kcal. Menu na każdy dzień dostępne jest już od 38,99 zł. Zamawiając catering pudełkowy Office zapewniasz sobie pełnowartościowe posiłki zamiast gotowych, niezdrowych produktów spożywczych, jakie codziennie kupujesz w automatach. Chcesz świadomie podchodzić do tematu odżywiania, ale nie masz czasu gotować?
Nasz catering dietetyczny to coś, co na pewno się w Twoim przypadku sprawdzi.