Diety

Vegetarian

Vegetarian

1200kcal – 3000kcal

Nasza dieta pudełkowa Vegetarian przygotowana jest, jak sama nazwa wskazuje, dla osób, które chcą przejść na wegetarianizm. Kiedy wobec tego nie jadasz mięsa z powodów zdrowotnych albo etycznych, to przygotujemy posiłki, które spełnią Twoje oczekiwania. Mają one wiele zalet. Są: smaczne, pełnowartościowe, sycące oraz różnorodne. Na każdy dzień sam wybierasz, co zjesz oraz jaki będzie tego przedział kaloryczny.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach z opcji Vegetarian to:

Białko

15%

Węglowodany

45-55%

Tłuszcze

30-35%

od 50,48 zł /dzień

We wszystkich potrawach dodajemy sporo warzyw oraz białka roślinnego, co pozwala na pełne zbilansowanie ewentualnych braków. W cateringu Vegetarian otrzymujesz 5 smacznych posiłków wegetariańskich, w jakich znajdują się cenne witaminy oraz składniki mineralne. Mięso i ryby zastępujemy w nich: roślinami strączkowymi, jajkami, nabiałem, pestkami oraz orzechami. Kasze oraz pełnoziarniste zboża i wiele innych są wzbogacone dokładnie o takie dodatki, jakie sporo osób lubi szczególnie. Poszczególne dania skomponujemy w taki sposób, aby zagwarantować wegetarianom sporą ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Tak zbilansowane posiłki przynoszą gwarancję braku niedoborów oraz zachowania doskonałego zdrowia.

Posiłki możesz dobierać w kalorycznym rozkładzie dobowym od 1200 kcal do 3000 kcal. Kupisz je w cenie już od 50,48 zł. na dzień. Kiedy przyjrzysz się przykładowym daniom, które przygotowaliśmy, szybko uznasz, że niejedzenie mięsa wcale nie musi wiązać się z nudą na talerzu. Białko pochodzenia zwierzęcego zastąpione jest białkiem pochodzenia roślinnego, wobec czego organizm będzie w o wiele lepszej formie, zwłaszcza gdy całe działanie antyoksydacyjne zostanie uwolnione.