Diety

Vegan

Vegan

1200kcal – 2750kcal

Catering pudełkowy Vegan jest przeznaczony dla osób, które całkowicie wyeliminowały mięso i nabiał ze swojego menu. To dla nich przygotowujemy posiłki bezmięsne, smaczne, sycące i zdrowe. Jeśli więc słyszałeś, że dania bez mięsa nie są różnorodne, to wiedz,
że jest to opinia błędna.

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach wegańskich to:

Białko

15%

Węglowodany

45-55%

Tłuszcze

30-35%

od 55,99 zł /dzień

Dieta Vegan zastępuje produkty odzwierzęce nasionami roślin strączkowych, pestkami i orzechami oraz takimi „klasykami” jak: tofu, soczewica, ciecierzyca, groch, fasola albo odżywcze napoje roślinne. Codzienne menu obejmuje sezonowe, regionalne owoce i warzywa, kasze oraz pełne ziarna zbóż. Potrawy te gwarantują optymalną ilość witamin i minerałów, białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Wyeliminowane są produkty pochodzenia zwierzęcego: mięso, ryby, owoce morza, nabiał, jaja oraz miód.

Udowadniamy każdego dnia w poszczególnych propozycjach, że dieta wegańska może być bardzo urozmaicona, aromatyczna oraz smaczna. Jest ona w stanie dostarczyć wielu składników, będących źródłem energii, świetnego samopoczucia oraz witalności. Jeśli do tej pory myślałeś, że catering wegański bazuje zwłaszcza na daniach z soi, to możesz być pewien, że nie jest to do końca prawda. Roślinna dieta korzystnie wpływa na zdrowie.

Nie każdy jest na nią gotowy od razu. Wiele osób sugeruje się stereotypami, które usłyszało. My natomiast wyraźnie pokazujemy, że nie jest to zgodne z prawdą i że warto przyjrzeć się temu, jak kreatywne propozycje żywnościowe przygotowaliśmy.
Dobowy przedział kaloryczny w Vegan wynosi od 1200 kcal do 2750 kcal. Od 55,99 zł. możesz już zakupić zestaw na 1 dzień. Sprawdź, jakie są przykładowe pozycje dań.

Dzięki temu wegański styl życia będzie kojarzyć Ci się z różnorodnością. Nasza dieta Vegan jest dietą chętnie wykorzystywaną w celu wyeliminowania ryzyka pojawienia się chorób cywilizacyjnych. Dodatkowo, to dieta która służy regeneracji całego organizmu. I to kolejny powód, dla którego powinno się ją wdrożyć.