Diety

Lactose Free

Lactose Free

1200kcal – 3000kcal

Nasza dieta pudełkowa Lactose Free jest przygotowana dla osób, których codziennością jest nietolerancja laktozy. Jej głównym z efektów są uciążliwe dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Dlatego tak istotne jest, aby przechodząc to schorzenie jeść optymalnie zbilansowane posiłki. Lactose Free jest dietą eliminacyjną, ale nie oznacza wcale diety nudnej, albo takiej, która wiąże się z bardzo wieloma ograniczeniami.

Dobowy, procentowy zakres składników w Wybór menu to:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

od 44,99 zł /dzień

Eksperci od żywienia oraz kucharze przygotowują każdego dnia dla klientów z tej grupy jadłospis, w którym produkty mleczne zastąpione są odpowiednikami bez laktozy oraz ich roślinnymi zamiennikami. Przy tym Lactose Free to dieta smaczna, różnorodna oraz świetnie zbilansowana odżywczo. Pozwala ona uwolnić się od przykrych objawów, bez potrzeby rezygnowania z przepysznych potraw. Składniki, które będą dostarczane do organizmu pozwolą cieszyć się dobrą energią i zdrowiem. To one wpłyną też korzystnie na ogólną odporność organizmu. Błonnik pokarmowy z ryżu, kukurydzy, gryki, manioka i owsa oraz z nasion roślin strączkowych jest cennym produktem spożywczym. Mleko i przetwory bezlaktozowe mają standardową zawartość tłuszczu 1,5%.

W menu można także znaleźć napoje roślinne wzbogacone w wapń: napoje owsiane, migdałowe, ryżowe oraz kokosowe. Jadłospis ograniczający spożywanie laktozy pozwoli powoli zaobserwować, jak znikają objawy nietolerancji cukru mlecznego, takie jak wzdęcia, czy bóle brzucha.

Posiłki ze starannie wyselekcjonowanych oraz świeżych produktów pozwalają czuć się przez cały dzień bardzo dobrze. Nie stosujemy w ogóle konserwantów i produktów wysoko przetworzonych.

Dania mają dobowy przedział kaloryczny od 1200 kcal do 2750 kcal. Dostępne są w cenie już od 52,99 zł. na dzień. Dieta Lactose Free jest zdrowa, smaczna, kreatywna i wcale nie odnosi się do tak wielu ograniczeń. Kiedy wobec tego chorujesz na celiakię albo masz silną nietolerancję laktozy, to sprawdź przykładowe menu i przekonaj się, iż zostało stworzone wprost dla Ciebie.