Diety

Standard

Standard

1200kcal – 3000kcal

Standard to dieta pudełkowa dla osób, dla których ważne jest zdrowe odżywianie,
bazujące na smacznych, pełnowartościowych oraz sycących posiłkach. W diecie Standard to codziennie 5 posiłków, przygotowanych bardzo starannie i zarazem kreatywnie. Każdy ma więc szanse zmienić złe nawyki żywieniowe, poczuć więcej energii oraz przede wszystkim zacząć się czuć dobrze ze sobą.

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-20%

Węglowodany

40-45%

Tłuszcze

30-35%

od 46,99 zł /dzień

Potrawy przygotowane są w przedziale kalorycznym od 1200 kcal do 3000 kcal. Posiłki kupisz w cenie od 46,99 zł na dzień, a każdy zestaw przyszykujemy w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Sprawdź, jakie nasi dietetycy i kucharze proponują przykładowe posiłki w opcji Standard i przekonaj się, że ta dieta to kwintesencja zdrowego odżywiania bez wyrzeczeń.

Chcesz zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i poczuć, że jesz zdrowo? Niekoniecznie chodzi Ci o redukcję? Taka dieta pudełkowa jest tym, czego rzeczywiście potrzebujesz. W optymalnie zbilansowanym jadłospisie znajdziesz najważniejsze składniki odżywcze, witaminy oraz mikroelementy. Co ważne, nie musisz samodzielnie liczyć kalorii, ani obawiać się przetworzonych składników. Jedzenie stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Wiele osób, które ma stereotypowe podejście do zdrowego żywienia i do diety pudełkowej zmieniło zdanie, gdy przyjrzało się opcji Standard.