Diety

Slim

Slim

1200kcal – 3000kcal

Nasz catering dietetyczny Slim przeznaczony jest dla osób, dla których liczy się szczupła sylwetka i które jednocześnie chcą jeść zdrowo i zagwarantować sobie optymalną ilość kalorii każdego dnia. W pakiecie Slim można znaleźć różne, smaczne oraz pełnowartościowe posiłki, bez białego cukru, z odżywczym białkiem, warzywami oraz wyrobami pełnoziarnistymi.

Dobowy rozkład składników w dostarczanych posiłkach to:

Białko

20%

Węglowodany

50-55%

Tłuszcze

25-30%

od 55,99 zł /dzień

Redukcja masy ciała przy jednoczesnym zachowaniu energii jest tym, na czym warto się skupić, kiedy ktoś chce się pozbyć zbędnych kilogramów. Każdego dnia można zamówić 5 zdrowych, smacznych oraz pełnowartościowych posiłków. Do zestawu dołączony też jest odżywczy koktajl. Oferowane posiłki mają większą ilość błonnika i pełnowartościowego białka, co gwarantuje zachowanie uczucia sytości aż do następnego posiłku.

Pakiet Slim to:

  • warzywa, owoce niskocukrowe oraz pełnoziarniste zboża, a więc cenne źródło antyoksydantów i błonnika pokarmowego,
  • pełnowartościowe białko dostępne w wielu składnikach, 
  • niewielkie ilości tłuszczu na rzecz zdrowego białka z chudego mięsa, ryb i nabiału,
  • najważniejsze witaminy i składniki mineralne oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe z ryb,
  • koktajl odżywczy, wpływający na przyspieszenie metabolizmu, korzystnie wpływający na układ pokarmowy,
  • śniadanie, II śniadanie, obiad, koktajl na redukcję i kolacja – posiłki na cały dzień

Dobowy przedział kaloryczny w daniach to od 1200 kcal do 3000 kcal. Za 5 posiłków dziennie zapłacisz już od 55,99 zł. Catering pudełkowy Slim zapewnia utratę niechcianych kilogramów bez niepotrzebnego spadku energii! Jeśli zależy Ci na smukłej sylwetce, to zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Na pewno wśród tak wielu propozycji znajdziesz coś dla siebie. Klasyczna, dobrze zbilansowana dieta sprawi, że można będzie nie tylko dobrze wyglądać, ale również czuć się zdrowo. W naszym różnorodnym jadłospisie dostępnych jest sporo gatunków mięs, ryb, sezonowych warzyw oraz owoców.