Diety

Less Gluten

Less Gluten

1200kcal – 2750kcal

Less Gluten, czyli dieta pudełkowa bez glutenu jest dietą dla osób, które zmagają się
z celiakią albo alergiami pokarmowymi. Wówczas wykluczenie glutenu wyraźnie wpłynie pozytywnie na poprawę ich ogólnej kondycji zdrowotnej. Przekonają się jednocześnie,
że to wyeliminowanie wielu potraw nadal pozwoli odżywiać się smacznie i lekko. Niekwestionowanym plusem będzie także to, że poprawi się ich odporność.
Posiłki zawierają sporo składników odżywczych. Do ich skomponowania dobieramy ze zbóż wyłącznie: proso, grykę, kukurydzę, ryż albo komosę ryżową.

Dobowy rozkład procentowy składników w Less Gluten to:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

od 54,49 zł /dzień

Do dań wprowadzamy także bezglutenowe odpowiedniki pieczywa, makaronów oraz klusek. Less Gluten jest dietą optymalnie zbilansowaną, dostarczającą odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Jeśli ktoś zmaga się z nietolerancją glutenu, to wcale nie musi rezygnować z aż tak wielu posiłków. Z pewnością, pozna też nowe smaki. Powoli można będzie obserwować, jak zdrowie fizyczne i stan psychiczny poprawią się na lepsze.

Więcej nie będzie mowy o bólach brzucha, wzdęciach, nudnościach i wymiotach. Zapomnisz również o uciążliwym uczuciu pełności, zaparciach, czy gazach. Dowiesz się natomiast, jak nigdy dotąd, co oznacza pełna ulga.

Możesz dobierać wśród wielu posiłków, wśród których kalorie wynoszą w przedziale od 1200 kcal do 2750 kcal. Oznacza to, iż menu Less Gluten bardzo dobrze nadaje się nie tylko do spełniania celów zdrowotnych, ale też żywieniowych. Menu na jeden dzień zakupisz w cenie już od 54,49 zł. Sprawdź przykładowe menu i wybierz pyszne, zdrowe i sycące dania, bez glutenu. W ten sposób na pewno odciążysz swój organizm. Gwarantujemy najlepszą jakość składników oraz jak najlepszy posmak potraw.

Less Gluten jak nigdy może kojarzyć się z różnorodnością! Cieszymy się, że możemy się do tego przyłożyć. Wyeliminowanie produktów mających silne właściwości alergiczne pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki pokarmowe zgodnie z założeniem racjonalnego odżywiania. Taka dieta eliminacyjna na pewno Ci posłuży!