Diety

Keto

Keto

1500kcal – 2750kcal

Dieta pudełkowa Keto, jak sama nazwa wskazuje, jest dietą dla osób, które przeszły na dietę ketogeniczną. Tego typu opcja żywieniowa niesie ze sobą pewne ograniczenia i sporo osób może czuć się początkowo zdezorientowanych i nie wiedzieć, jak przygotować niektóre potrawy. Jeśli więc osobiście masz takie dylematy, to zgłoś się do nas, a wtedy nie musisz przejmować się niczym. Będziesz odżywiać się zdrowo, bez poświęcania na to swojego czasu.

Dobowy rozkład procentowy składników w diecie Keto wynosi:

Białko

15-25%

Węglowodany

5-10%

Tłuszcze

70-80%

od 65,49 zł /dzień

Pakiet Keto przygotowywany przez naszych dietetyków oraz kucharzy pozwala odżywiać się racjonalnie, zdrowo oraz wprowadzać swobodnie organizm w stan ketozy. Nie ma wówczas mowy o niedoborach żywieniowych. Otrzymujesz od nas smaczne, pełnowartościowe oraz sycące dania, które spełnią w 100% Twoje cele żywieniowe.

W diecie ketogenicznej przeważa duża ilość tłuszczu, ilość białka jest ograniczona, podobnie jak ilości węglowodanów. Dieta ta ma na celu wprowadzenie organizmu w stan ketozy, kiedy to korzysta się wyłącznie z kwasów tłuszczowych, a nie z glukozy jako głównego źródła energii. To pozwala poczuć się zdrowiej, i co istotne, szybko zobaczyć efekty redukcyjne.

Kwasy tłuszczowe są pomocne w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, można wobec tego chudnąć, nie obawiając się o swój stan zdrowia. Dieta Keto wpływa również bardzo dobrze na samopoczucie oraz pracę mózgu.

Nasza dieta pudełkowa Keto to:

  • uże ilości niskocukrowych warzyw i owoców sezonowych,
  • minimum glutenu w codziennym jadłospisie, 
  • sporo: orzechów, mięsa, tłustego nabiału oraz zdrowych tłuszczy pod postacią oliwy
    z oliwek albo oleju lnianego, 
  • potrawy mięsne, z jaj i ryb z pełnowartościowym białkiem i żelazem,
  • zero białego cukru, w zamian zaś: ksylitol, stewia, czy erytrytol,
  • ustabilizowany poziom glukozy, ze względu na niski indeks glikemiczny poszczególnych dań,
  • zachowane na dłużej uczucie sytości po zjedzonych posiłkach.

Codziennie dostaniesz od nas 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dobowy przedział kaloryczny dopasujesz samodzielnie, w trakcie typowania potraw na kolejne dni. Może on wynosić od 1500 kcal do 2750 kcal. Menu na 1 dzień kupisz w cenie już od 65,49 zł. Podkreślamy: dieta ketogeniczna to specyficzny sposób odżywiania, nie powinny więc jej stosować osoby z chorobami nerek, wątroby, trzustki oraz z niedoczynnością tarczycy lub potrzebujące zastosowania diety specjalistycznej. Przed przejściem na dietę Keto rekomendujemy wizytę u lekarza prowadzącego oraz konsultację z ekspertem żywieniowym.