Diety

Keto Premium

Keto Premium

1500kcal – 2750kcal

Jeśli dieta ketogeniczna nie jest dla Ciebie czymś obcym, i masz już doświadczenie w jej stosowaniu, a na dodatek zależy Ci na tym, by w Twoim menu znajdywały się wyłącznie produkty klasy premium, to Keto Premium jest taką dietą pudełkową, która na pewno wzbudzi Twoje zainteresowanie.

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-25%

Węglowodany

5-10%

Tłuszcze

70-80%

od 73,499 zł /dzień

W jej ramach oferujemy bogate w zdrowe tłuszcze oraz wysokojakościowe produkty spożywcze: orzechy, wołowina albo ryby. Poziom kaloryczności jest tutaj znacznie większy aniżeli w standardowym pakiecie Keto. Nie bez powodu więc zaznaczamy, że ten typ diety polecamy osobom o większych wymaganiach.

Dieta ketogeniczna zawiera duże ilości tłuszczu, zmniejszoną ilość białka oraz minimalną ilość węglowodanów. Takie żywienie powoli wprowadza organizm w stan ketozy, podczas którego źródłem energii są kwasy tłuszczowe zamiast glukozy. Dodatkowo usuwają one tkankę tłuszczową, co zapewnia świetny sposób na redukcję. Dieta ketogeniczna wpływa korzystnie także na sferę psychiczną, zarówno gdy chodzi o procesy poznawcze,
jak i o samopoczucie. Ponadto, Keto Premium normuje poziom glukozy we krwi.

Dieta pudełkowa Keto Premium to:

  • wysokotłuszczowe potrawy, o obniżonej ilości węglowodanów, 
  • większa ilość w menu produktów wywodzących się z grupy premium: dobrej jakości sery, orzechy, awokado, wołowina i ryby,
  • duże ilości niskocukrowych, sezonowych warzyw i owoców,
  • minimalna ilość glutenu,
  • zwiększona ilość zdrowych tłuszczy: oliwy z oliwek oraz awokado, 
  • pełnowartościowe białko i żelazo z mięsa, ryb i jaj,
  • zero białego cukru
  • wyłącznie zdrowe słodziki: ksylitol, stewię, czy erytrytol

Keto Premium to 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Ich dobowy przedział kaloryczny wynosi od 1800 kcal do 4000 kcal. Pakiet jest dostępny w cenie od 73,49 zł. na dzień.

Wyczulamy jedynie na fakt, że dieta ketogeniczna zaliczana jest do tak zwanych specyficznych sposobów żywienia. Przeciwwskazania do jej stosowania to choroby: nerek, wątroby, trzustki i tarczycy. Osoby z jadłospisami specjalistycznymi również powinny się jej wystrzegać.