Tim Catering

Faq

Najczęściej zadawane pytania

Tak naprawdę każda dieta Slim dostępna w naszej ofercie jest opracowana w taki sposób, aby umożliwiała spadek wagi. Redukuje masę, dostarcza dużo energii, wpływa nawet na poprawę wyników badań. Jednak wiele zależy też od kaloryczności, a to już sprawa indywidualna, wymagająca konsultacji dietetycznej. 

U nas dostawa posiłków zawsze jest darmowa. Jedyny koszt, jaki ponosi klient, to koszt cateringu. Koszt ten zależny jest od rodzaju diety, jej kaloryczności i kilku innych szczegółów. Sprawdź na stronie w panelu do składania zamówień.

Posiłki znajdujące się w naszych zestawach są komponowane w taki sposób, aby dostarczały organizmowi to, czego potrzebuje. Jednak wszystko zależy od zapotrzebowania kalorycznego konkretnej osoby. Dobrze dopasowana dieta pozwoli uniknąć podjadania. Warto zatem zacząć od rozmowy z dietetykiem.

Jeżeli ktoś przykładowo po kilkudniowym spożyciu naszych posiłków uzna, że są zbyt syte lub przeciwnie, po posiłku zaczyna rozglądać się za przekąskami, może zmienić kaloryczność wybranej diety. Zwykle potrzebujemy jednak trochę czasu na wprowadzenie modyfikacji.

Wszystkie ważne informacje dotyczące posiłku, w tym właśnie zalecanej formy spożycia, znajdują się na opakowaniu. Każdy posiłek jest odpowiednio etykietowany. Ponadto podkreślamy, że dostarczane posiłki są już po odpowiedniej obróbce termicznej i nawet zjedzone na zimno, w przypadku gdy wymagają podgrzania, nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.